S koncem školního roku se uzavřela také činnost školního volejbalového kroužku, který probíhal pravidelně každé úterý od 14:30 do 16:00.
Po celý rok se scházeli žáci, kteří měli chuť sportovat, zdokonalovat své volejbalové dovednosti a trávit čas aktivně v příjemné atmosféře. Pravidelné tréninky byly nejen příležitostí ke zlepšování sportovních výkonů, ale také k posilování týmové spolupráce a navazování nových přátelství.
Děkujeme všem účastníkům za jejich pravidelnou docházku, sportovní nasazení a pozitivní přístup, díky kterým měl volejbalový kroužek po celý školní rok skvělou atmosféru.
Přejeme všem krásné letní prázdniny plné odpočinku, pohybu a nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na společná setkání opět v příštím školním roce!




